Applications Academy newsletter

What are we writing about?

O nowinkach technologicznych ze świata No-Code/Low-Code i Microsoftu. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualizacjami programów takich jak Power Apps, Power Automate, Teams, Planner, Viva Insight i wielu innych to koniecznie zasubskrybuj nasz newsletter.

Technologie zmieniają się dosłownie z dnia na dzień, warto być na bieżąco i korzystać z technologii ułatwiających życie i pracę. Gwarantujemy co tygodniowe porcje przydatnej wiedzy oraz małe zajawki, co u nas słychać.

What besides technology?

Nie samym IT człowiek żyje! Co tydzień dowiesz się, jakie zacne święta obchodzimy (nie tylko w Akademii Aplikacji).

Dowiesz się również o Drafcie Rozmowy - cyklu podcastów o technologii No-Code/Low-Code oraz o ciekawych wydarzeniach: o poierwszej polskiej konferencji NoCodeDays, czy darmowych webinarach dla subskrybentów newslettera o technologiach Microsoft z Power Platform na czele. To jak - wchodzisz w to?

Join the newsletter

Subscribers
3000+
Editions
11
Regularly every
7 days

Meet the authors

They make sure to provide valuable knowledge every week

Łukasz Falaciński

Łukasz Falaciński

CTO

I am a trainer and consultant working professionally with Microsoft technologies. I have held the title of Microsoft Certified Trainer since 2006. I have also earned many certifications and titles.

Since 2009, I have co-founded Infowave, a company created to put experience and knowledge into practice. I help clients plan, implement and maintain groupware solutions in the broadest sense (SharePoint, Office 365, Power Platform, Azure).

Privately, I am a husband to a wonderful wife and a father of three wonderful kids.